Ønsker ikke egenreklame
10. oktober 2011 13:30 av Michelle Løken · Kommentarer av
NRK viser mer egenreklame enn før. Det synes forbrukerne er blodig urettferdig å betale lisensavgift for. Les mer
Bluser og pumps
3. oktober 2011 21:34 av Michelle Løken · Kommentarer av
Den 6.oktober lanserer ”The Hills” og ”The City” stjernen Whitney Port sin nye kolleksjon for Bik Bok. Assisterende butikksjef, Siw Kristiansen (25), for flaggskipbutikken i Karl Johan forteller om hva kundene har i vente.
Trenger studielån for å leve
27. september 2011 19:42 av Michelle Løken · Kommentarer av
Kate Anker-Nilssen er en av mange studenter som ikke kan leve uten studielånet sitt. Hun mener at mer tid skal til for å spare lånet istedenfor å bruke det.
«Hva rapper du for?»
12. september 2011 22:27 av Michelle Løken · En kommentar
Han deltok på Rapvalg 2011 som en finalist, men bryr seg ikke om at han tapte. En del av han vil, er å få unge til å bruke stemmen sin. Les mer
Så godt som normalt
3. september 2011 21:51 av Michelle Løken · Kommentarer av
Med tre Tony Awards, headliner på Broadway og fantastisk omtale, kommer endelig ”Next to Normal” tilbake til Norge.
«Kva skjuler seg i blikket, i relasjonane mellom mor, son, far, dotter. Er alt normalt, eller berre nesten normalt?»
Satset 50 kroner – vant 64 000
3. februar 2011 23:14 av Michelle Løken · Kommentarer av
Etter åtte av åtte rette var Tone Helene Oskarsen sikker på at hun ikke kom til å få de to siste kampene riktig. Hun endte opp med en pott på 64 200 kroner. Les mer
Ski-VM blir et kulturelt næringsmarked
26. januar 2011 18:51 av Michelle Løken · Kommentarer av
Ski-VM er på vei til å bli et stort marked for alle norske brands. Nå dukker de opp for å vise verden litt av Norge.